povinné ručení levně

Česká pojišťovna povinné ručení

Pokud vlastníte svoje auto, jistě víte, že kromě povinností při nákupu vašeho, jakými je například přepis na nového majitele, je potřeba si pro vaše vozidlo zajistit povinné ručení.

Povinné ručení není ten správný název, i když je nejpoužívanější. Jedná se vlastně o zákonné pojištění vozidel, což znamená, že jeho sjednání není dobrovolné, ale je přikázáno zákonem.

Toto pojištění si můžete sjednat snad u každé pojišťovny, která své služby nabízí v Česku, ať už jde o pojišťovnu Triglav nebo o Českou pojišťovnu. Česká pojišťovna je právě tou pojišťovací institucí, na kterou se v tomto článku zaměříme.

To, že je Česká pojišťovna tou nejvyužívanější pojišťovnou v naší republice ještě neznamená, že nabízí ty nejkvalitnější služby za výhodné ceny. Abychom se o tom přesvědčili, je potřeba se podívat, co nás v nabídce této pojišťovací společnosti čeká.

Kromě povinného ručení objevíte mezi pojistkami na auto také havarijní pojištění. To by mohlo zajímat všechny řidiče, kteří chtějí mít svoje vozidlo kompletně pojištěné pro případ jakékoliv nehody.

Povinné ručení si lze u České pojišťovny sjednat buď samostatně a to jako 1. Povinné ručení Bez povinností, nebo spolu s havarijním pojištěním – pak si zvolíme produkt Komplexní pojištění.

V čem je 1. Povinné ručení Bez povinností od České pojišťovny tak unikátní? Pokud si ho sjednáte, získáte v případě nehody nárok na odtah vašeho vozidla až 500 Km. Pokud je vaše vozidlo neschopné provozu, můžete si půjčit náhradní vozidlo a navíc Česká pojišťovna všechny problémy týkající se havárie vyřeší s cizí pojišťovnou.

U České pojišťovny lze získat množství bonusů. Možná už víte o bonusech, které získáváte za období bezeškodního průběhu. Tento bonus může být až v hodnotě 55%, což znamená, že pokud nepatříte mezi řidiče, kteří často bourají, můžete platit za povinné ručení až o polovinu méně.

Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Povinné pojištění aut, Povinné ručení ceník a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.