povinné ručení levně

Pojištění auta proti krádeži

Kdo z nás by nechtěl mít luxusní auto, s dobrým vybavením, autorádiem, navigací a s dalšími moderními doplňky. Kvalitní a hezká auta jsou rozhodně lákavá, ovšem nejen pro nás, ale také pro zloděje a vykradače automobilů.

Mohlo by se vám pak stát, že peníze, které jste investovali do vašeho miláčka, přijdou na zmar, protože vám vaše auto někdo vykrade.

Abyste se tomu vyhnuli, můžete si vaše auto zabezpečit různými alarmy či jinými zabezpečovacími systémy, ovšem ani to vám nikdy 100% nezajistí bezpečí nejen vašeho vozidla, ale také věcí, které v něm převážíte.

Řešením může být to, že si vaše auto proti krádeži pojistíte. Pojištění auta proti krádeži nabízí většina pojišťoven. Tento typ pojistky sice pod tímto názvem nenajdete, je ovšem k dispozici k typu s názvem havarijní pojištění.

Princip havarijního pojištění spočívá v tom, že vás chrání v případě, že si na vozidle způsobíte škody vlastním zaviněním. Pokud například způsobíte havárii a váš automobil bude kvůli tomu poškozený, pojišťovna vám výdaje za škody zaplatí.

Pokud hledáte pouze způsob, jak získat pojištění proti krádeži, ovšem nechtěli byste zároveň platit za další pojistky, které nevyužijete, zkuste najít pojišťovnu, která umožňuje výběr pouze určitých typů pojištění v rámci havarijního zabezpečení.

Takové služby naštěstí v dnešní době poskytuje většina pojišťoven, takže by pro vás výběr neměl být příliš obtížný a můžete si tak vybrat z různých více či méně výhodných nabídek.

Cena tohoto pojištění, je stejně jako například u povinného ručení ovlivněna tím, jaké vozidlo máte. Jde především o značku a model vozu, také o rok výroby. Na pojištění auta proti krádeži můžete získat různé slevy, nejen ty klasické, které jsou nabízeny například při online sjednání.

Slevu mohou získat ti z řidičů, kteří mají svoje auto nadstandardně zabezpečeno, například alarmy či jiné aktivní nebo pasivní zabezpečovací systémy.

Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Povinné pojištění aut, Povinné ručení ceník a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.