povinné ručení levně

Povinné ručení Axa

Jak jistě všichni víme, povinné ručení je jedno z pojištění, které je podle zákona potřeba mít sjednané, pokud vlastníme motorové vozidlo či motocykl.

To, kde si zákonné pojištění pro naše vozidlo sjednáme, ovšem už není přesně dané a my si tak můžeme vybírat z nabídky všech pojišťoven, které mají povinné ručení zařazeno ve své nabídce.

Určitě nikdo z nás nechce zbytečně platit za pojištění zbytečně, a proto bychom si měli udělat srovnání povinného ručení, abychom měli v nabídce pojištění aut přehled.

Jednou z pojišťoven, která v České republice nabízí možnost sjednání pojištění vozidla je pojišťovna Axa. Kromě povinného ručení si u ní můžete sjednat samozřejmě také havarijní pojištění, to už je ovšem dobrovolné.

Povinné ručení si lze u pojišťovny Axa sjednat ve dvou variantách. Varianty se liší především v tom, jaké jsou limity pojistného krytí. První typem povinného ručení od pojišťovny Axa je pojištění standard.

Toto pojištění je tou levnější variantou a lze jej získat už od 1 800 Kč. Pojistné limity u této varianty povinného ručení jsou 35 mil. korun a to jak pro škody na zdraví tak pro škody na majetku.

Druhou variantou je navýšená varianta Standard Plus. Za tuto variantu zaplatíte pojišťovna o něco více, ovšem nemusíte si dělat starosti s tím, zda nemáte pojistné limity nastaveny příliš nízko. U varianty plus jsou totiž oba typy limitů nastaveny na 70 mil. korun.

Ceny povinného ručení u této pojišťovny se samozřejmě neurčují pouze podle toho, zda máte variantu Standard nebo Standard Plus. Vliv na cenu mají i další faktory, které jsou zmíněny přímo na stránkách pojišťovny.

Jedním z těchto faktorů je výkon vašeho vozidla. Podle výkonu lze ceny rozdělit zhruba na šest cenových relací. Další faktory, které ovlivňují to, kolik za pojištění budete platit jsou:

  • Věk držitele
  • Bydliště
  • Stáří vozidla
Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Porovnání cen povinného ručení, Povinné pojištění aut a označen , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.