povinné ručení levně

Povinné ručení Direct

Povinné ručení je jedno z mála pojištění, které je nutné mít podle zákona u některé z pojišťoven sjednané dříve, než se svým vozidlem vjedete na vozovku.

Důvody, proč se jedná o zákonné pojištění, jsou jistě zřejmé, povinné ručení nás chrání před nečekanými výdaji, které mohou vzniknout tím, že způsobíte se svým vozidlem škody na zdraví či na majetku.

V dnešní době, kdy máme času čím dál méně, však není ideálním způsobem sjednání povinného ručení, návštěva pobočky některé z pojišťoven. Rozhodně ne v případě, kdy máme možnost využít snadnějšího a rychlejšího uzavření pojištění a to po internetu.

Internet je dnes jedním z nejlepších způsobů, jak získat o cenách povinného ručení rychlý přehled. Díky tomu si pak můžeme zvolit tu správnou pojišťovnu. Tou může být právě pojišťovna Direct, která u nás působí teprve od roku 2007.

I když k nám vstoupila teprve nedávno, získala si už mnoho klientů a to především díky neobvyklému způsobu nabízení služeb. Tato pojišťovna totiž nemá kromě jednoho zákaznického centra v Praze žádné další pobočky.

Vyřizování funguje snadno buď po telefonu, nebo přes internet. Nemusíte tedy čekat ve frontě ani ztrácet čas cestováním na pobočky. To co potřebujete, si okamžitě vyřídíte po internetu, ať už jde o pojištění vašeho domova nebo automobilu.

Pokud vás zajímá, kolik můžete díky uzavření povinného ručení u pojišťovny Direct ušetřit, spočítejte si přímo na jejich stránkách, kolik za toto pojištění zaplatíte. Stačí zadat několik potřebných údajů a během krátké chvíle se dozvíte, jaká bude konečná cena, kterou za povinné ručení u této pojišťovny zaplatíte.

Nabídka povinného ručení od pojišťovny Direct je navíc pravidelně zvýhodňována různými slevovými akcemi a bonusy, díky kterým můžete ušetřit nemalé peníze.

Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Kalkulace pojištění vozidel, Nejlevnější pojištění vozidel a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.