povinné ručení levně

Povinné ručení Generali

Pojišťoven, u kterých si můžete povinné ručení sjednat, v České republice najdete víc než deset. To znamená, že se rozhodně nevyplatí zůstávat u té, která pro vás nemá ty nejvýhodnější podmínky.

Tím, že u takové pojišťovny zůstáváte, jen zbytečně přicházíte a o své drahocenné peníze. Jednou z pojišťoven, u které si pojištění pro vaše vozidlo můžeme sjednat je Generali.

Tato pojišťovna má kořeny už v první polovině devatenáctého století. U nás se objevila v roce 1993, tenkrát ještě se zastoupením rakouské Erste Allgemeine. Jaké produkty nám může ovšem nabídnout dnes, v konkurenčním boji?

Pojištění vozidel Generali

Pojistné produkty týkající se vozidel, které v Generali pojišťovně najdeme, můžeme rozdělit na dva typy. První je pojištění zákonné, tedy povinné ručení. Druhým pojištěním, které si podle zákona sjednávat nemusíte je havarijní pojištění vozidel.

Pokud se zaměříme na povinné ručení, které pojišťovna Generali nabízí, objevíme zde tři různé produkty. Tyto produkty se nazývají:

  • Základ
  • Komplet
  • Exkluziv

Hlavním rozdílem v těchto variantách povinného ručení je to, jakou výši pojistných limitů zde najdeme. Zatímco varianta Základ má limity nejnižší, u varianty Exkluziv se rozhodně nemusíme obávat toho, že bychom způsobili škody ve větší hodnotě, než na jakou jsme pojištěni.

Kromě pojistných limitů probíhá u jednotlivých variant změna také u služeb. U produktu Základ získáte zdarma asistenční služby v ČR a v Evropě. K produktu Komplet kromě těchto asistenčních služeb máte navíc ještě pojištění střetu se zvěří.

Nabídka pojistné varianty Exkluziv je ještě zajímavější. Kromě zmiňovaných bonusů zde získáte také úrazové pojištění sedadla řidiče zdarma a také možnost využívat náhradní vozidlo v případě havárie.

Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Pojištění automobilu srovnání, Pojištění motorových vozidel a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.