povinné ručení levně

Povinné ručení Wüstenrot

Stalo se vám někdy, že jste způsobili havárii a škody, které jste na cizím majetku způsobili, byly opravdu vysoké? V takové situaci je člověk jistě velmi rád, že má u své pojišťovny sjednané povinné ručení.

Toto pojištění vašeho vozidla vás zabezpečí právě v případech, kdy způsobíte provozem svého vozidla škody a to buď na majetku či na zdraví. Pojišťovna, u které máte vaše ručení sjednané, za vás totiž všechny výdaje, které vzniknou způsobenými škodami, zaplatí.

Za povinné ručení ovšem ročně zaplatíte nezanedbatelné částky a proto je určitě důležité, vybrat si tu správnou pojišťovnu. Většina klientů však nad změnou pojišťovací instituce vůbec nepřemýšlí a zůstává věrná pojišťovně, u které má vozidlo pojištěné už roky.

Výhodné pojištění pro vaše vozidlo, ať už jde o povinné ručení či havarijní pojištění, můžete najít v nabídce německé pojišťovny Wüstenrot. Tato pojišťovna u nás funguje od roku 1993, takže rozhodně nepatří mezi nováčky v oblasti pojišťování.

Povinné ručení od Wüstenrot si můžete zařídit v jedné ze dvou variant. Tyto varianty se odlišují výškou pojistných limitů. Základní varianta vás pojistí s limity ve výši 35 mil. Kč. Tyto hodnoty platí jak pro škody na zdraví, tak na majetku.

Ti, kteří dávají přednost vyššímu zabezpečení, mohou využít variantu se zvýšenými limity, u které jsou pojistné limity 70 mil. Kč.

Výhody povinného ručení Wüstenrot

Povinné ručení od německé pojišťovny Wüstenrot má několik výhod, které vás mohou oslovit a zajistit, že právě vy je budete využívat. Jednou z výhod je to, že u tohoto pojištění lze získat díky bonusům za období bez nehod slevu až 60 %. Díky multibonusu navíc můžete tuto slevu rozšířit až na tři další auta ve vaší rodině.

Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Nejlevnější pojištění vozidel, Pojištění automobilu srovnání a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.