povinné ručení levně

Ušetřete čas i peníze s cestovním pojištěním online

Chystáte se na dovolenou a zapomněli jste se pojistit? Je víkend, všechny pojišťovny jsou už zavřeny, a vy si naráz vzpomenete na cestovní pojištění? Díky online srovnávačům můžete pomocí pár kliků myší uzavřít nejlevnější cestovní pojištění kdykoliv z pohodlí domova.

 

Cestovní pojištění se vyplatí i v zemích EU

Máte Evropský zdravotní průkaz a myslíte si, že vám to pro cesty po starém kontinentu stačí? Jste na omylu. V případě úrazu nebo onemocnění se vám vaše dovolená nebo služobka můžou pěkně prodražit.

 

Kvalita zdravotní péče, kterou dostanete jenom na základě Evropského zdravotního průkazu nebo evropského formuláře (ten musíte mít v Turecku, Srbsku a Černé Hoře), není úplně prvotřídní. Za první můžete průkaz nebo formulář uplatnit pouze ve veřejném zařízení, které nemusí odpovídat všem standardům. Za druhé zde platí povinnost uhradit spoluúčast za ošetření i léky. Cestovní pojištění online se tak jednoznačně vyplatí i v těchto zemích.

 

Uzavřete nejvýhodnější

Díky online srovnávačů, jako je třeba epojištění.cz, si vyberete vždy nejvýhodnější ponuku. Zaplatíte online a již během pár minut můžete bez obav vyrazit na cestu. Nenechte si svou dovolenou pokazit vysokým účtem za zubaře nebo za ošetření u lékaře.

 

 

Srovnání cen

Tento záznam byl zaslán Cestovní pojištění. Záložka zde.

Komentáře jsou uzavřeny.